Jak rezerwować?

Zasady rezerwacji


Szanowny Kliencie,

Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie możliwość zarezerwowania wymarzonych wakacji drogą telefoniczną oraz przez Internet.
Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby w pełni profesjonalnie przeprowadzić Ciebie przez procedurę rezerwacji.


Wybór odpowiedniej oferty

 • Można skorzystać z naszej wyszukiwarki, gdzie określamy podstawowe preferencje dotyczące celu naszej podróży (kraj, data i miejsce wylotu itp.) lub możemy bardziej doprecyzować nasz wybór klikając na przycisk pod wyszukiwarką DODATKOWE OPCJE, gdzie zaznaczyć można m. in. długość pobytu, rodzaj i organizatora naszych wakacji, itp. Następnie klikamy przycisk SZUKAJ i pojawia nam się lista ofert spełniające nasze oczekiwanie.
 • Wybranie oferty z zakładek, które są umieszczone na stronie głównej, takich jak np.: last minute, wellness & spa, dla seniora, itd.
 • Kontakt  z naszym doradcą w celu przygotowania dla Państwa oferty, poprzez nasz Formularz kontaktowy, gdzie podają Państwo swoje oczekiwania co do wyjazdu, a my specjalnie dla Państwa wyszukamy najciekawsze oferty.

Założenie rezerwacji

 • Następnie można dokonać rezerwacji wstępnej przez naszą stronę - klikając przycisk REZERWACJA przy wybranej ofercie, a następnie wypełniając formularz rezerwacyjny. Rezerwacja dokonana w ten sposób nie jest jeszcze rezerwacją wiążącą Państwa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oznacza to że nie są Państwo zobligowani do poniesienia kosztów za dokonanie rezerwacji.
 • Zarezerwowanie oferty taką drogą pozwoli nam sprawdzić dla Państwa dostępność wybranej oferty, potwierdzić końcową cenę oraz w miarę możliwości zarezerwuje miejsca na czas dokonania wszelkich formalności. Przygotowaną umowę zgłoszenie wraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa prześlemy do Państwa mailem.

Potwierdzenie rezerwacji

 

 • W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy przesłać do nas na nasz adres mailowy rezerwacje@pandavoyage.pl z warunkami uczestnictwa i potwierdzeniem przelewu na nasze konto przed upływem czasu, jaki został określony przez naszego konsultanta. Płatności można dokonać przelewem bankowym bądź w naszym biurze stacjonarnym.
 • W przypadku nie dopełnienia formalności w wyznaczonym terminie rezerwacja zostanie bez kosztowo anulowana. Jeżeli nie będą Państwo mogli dokończyć formalności w określonym terminie, to bardzo prosimy
  o kontakt z naszym konsultantem.
 • Po otrzymaniu od Państwa wyżej wymienionych dokumentów zostaje zawarta umowa między Klientem a Biurem Turystycznym, a status rezerwacji zmienia się z wstępnej na stałą (wiążącą).
 • Jakiekolwiek zmiany dokonywane w rezerwacji potwierdzonej (stałej) można wprowadzić zgodnie z Warunkami Uczestnictwa danego organizatora. Dlatego bardzo ważne jest, aby przeczytali je Państwo przed podpisaniem umowy.
 • Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie otrzymają Państwo od nas drogą mailową potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego w dniu wylotu na lotnisku odbiorą Państwo bilety lotnicze i vouchery. Na około 2 dni przed odlotem będziemy się z Państwem kontaktować w celu potwierdzenia godzin wylotu.
 • W przypadku ofert na dojazd własny vouchery zostaną wysłane na wskazany przez Państwa adres.

   
  Jeżeli mają Państwo pytania do którejś z ofert umieszczonych na naszej stronie to bardzo prosimy o kontakt mailowy rezerwacje@pandavoyage.pl lub telefoniczny 58 5315401.
        

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500